TEOG TERCİH SÜRECİNDE TARİHLERE DİKKAT!!! Şimdi Oku...

Sınav Takvimi için tıklayınız.

Ücretsiz bilgisayar, karikatür ve resim dersleri için tıklayınız.

Öğrenci Görüşleri

Buraya katılalı 6 ay oldu. 6 ay boyunca derslerimde yükselmeler oldu. Kendime öz güvenim geldi. Ben daha önce çekingen ve utangaç biriydim doğal olarak derslere fazla katılamıyordum. Rehberlik öğretmenim Seda Hoca sağolsun benimle çok yakından ilgilendi. Artık derslere katılıyorum. Bu sistem bence çok harika olmuş. Buraya kayıt olduğum için mutluyum. Ayrıca beni ayın öğrencisi seçtikleri için çok teşekkür ederim. Sizinle daha iyi bir geleceğimin olacağını düşünüyorum. İyi ki varsınız :)))

Elif Baki

canlıderste.com ile öğretmenlerime anlamadığım şeyleri utanmadan açıkça sorabiliyorum. Yazılılarıma kolayca hazırlanabiliyorum. Öğretmenlerim bana çok güzel davranıyorlar. Dersleri sıkılmadan dinliyorum. Canlıderste'de konular önce işlendiği için okulda öğretmenlerim soru sorunca parmak kaldırıyorum ve cevaplarıma daha çok güveniyorum. Öğretmenlerim benden çok memnun. Çok teşekkürler Canlıderste..

Yağmur Selvi

Merhabalar ben Safa kardeşlerimle birlikte canlı dersleri her gün düzenli olarak takip ediyoruz. Çok kısa bir zamanda faydasını gördüğümüzü anladık öncelikle teşekkürlerimizi iletiyoruz. Canlı dersin asıl bizlere en güzel sunduğu yararlardan biri derslerin görsel olarak anlatılması ve anlamadığımız yerlerin tekrar anlatılması oldukça yararlı bu etkinliğin ayaklarımıza kadar web aracılığıyla getirilmesi çok güzel :) bu arada rehberlik danışmanı Hicran hocamız bizi göremeden bile motive edebiliyor :) diyeceklerimiz bu kadar :)

Safa Aydın

Merhabalar ben 10. sınıf öğrencilerinizden Muhammed Erçetin bu sisteme katıldğımdan beri dersler bazında ilerleme kaytdettiğim için çok mutluyum. İlk katıldığımda aklımda bi çok soru vardı dersler nasıl olacak hocaların tutumu ne şekilde olacak rerhber öğretmenim nasıl olacak ama derslere katıldıkça ve rehber öğretmenimin bana gösterdiği ilgiyle hepsinin bertaraf olduğunu söyleyebilirim. Tabi düşünmekteydim ilgi alaka ne şekilde olacak diye öğretmenlerim hepsi derste sorduğum sorulara cevap vermekle birlikte hepsi çok sevecen ve iyi öğretim veren öğretmenler o yüzden dersler gerçekten çok keyifli geçiyor.Rehber öğretmenim derslerin dışında her anlamda ilgileniyor ve buda motive olmak fazlasıyla yetiyor . Dershanelerde ya da okulda bulunmayan samimiyet ve ilgiyi gösterdikleri için başta rehber öğretmenim olmak üzere tüm öğretmen kadrosuna teşekkür ederim.Bu sistemin içinde olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim ve bu sisteme dahil olduğum için mutlu olduğumu bilmenizi isterim..

Muhammed Erçetin

Bu sisteme katıldğımdan beri derslerde ilerleme kaydettiğim için çok mutluyum. öğretmenlerim hepsi derste sorduğum sorulara cevap vermekle birlikte hepsi çok sevecen ve iyi öğretim veren öğretmenler o yüzden dersler gerçekten çok keyifli geçiyor. tüm öğretmen kadrosuna teşekkür ederim.Bu sistemin içinde olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim ve bu sisteme dahil olduğum için mutlu olduğumu bilmenizi isterim..

Onurhan Şimşek

Ben 10. sınıfa gidiyorum bu sistemi kardeşimle beraber kullanıyorum.İkimizde çok memnunuz.rehber ögretmenimiz hicran hocama çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu ve insanı mutlu etmeyi çok iyi biliyor.

Hilal Cömert

Güçlü Yönlerimiz

Öğrenciler öğretmenleri tarafindan M.E.B müfredatina uygun animasyonlu ve görsel içerikli hazırlanmış canlı derslere katılarak soru sorabilir, soruları da cevaplayabilirler.
Öğrenciler kaçırdıkları canlı dersleri öğretmenlerin hazırlamış oldukları arşiv derslerden tekrar edebilirler. Geçmişe yönelik eksik oldukları konuları da tamamlayabilirler.
M.E.B müfredatına uygun hazırlanmış deneme sınavları süreli olarak yapılmaktadır. Soru çözmek sınavlara hazırlığın vazgeçilmezleri arasındadır. Sınav bitiminde sonuç analizlerini görüntüleyip eksik oldukları konuları tespit ederek bunları gidermek için ilgili bölümlerden faydalanırlar.
Rehberliğin ilk amacı bireyin ben kimim sorusuna cevap vermesini sağlamaktır. Bireyin kendisini tanımasına yardımcı olmaktır. Bunun için de her hafta yapılacak rehberlik ders saatlerinde Küresel Online olarak bizim amacımız öğrencilerimizin kendisini tanımasına yardımcı olarak, ben kimim sorusunun cevabını vermesini sağlamaktır. Böylelikle kendisini tanıyan öğrenci neyi ne kadar yapacağını bilerek kendisini kendisi yönlendirerek kişisel sorumluluk kazanacaktır. Birey bunun sonucunda üzerine düşen görevleri zorlanmadan yapacaktır. Küresel Online rehber öğretmenlerimiz öğrencilerin hedeflerine ulaşması için hedeflerine ulaşırken zorluklar karşısında pes etmemeleri için gerekli desteği verecektir. Küresel Online,bireysel olarak yada sanal sınıf ortamında rehberlik hizmeti ve psikolojik destek vererek öğrencilerinin gelişimlerini takip eder. Küresel Online,bu çalışmalar sonucunda öğrencilerin daha doğru tercih yaparak uygun okullara ve mesleklere yönelmelerini sağlayacaktır.
Derslerde tam olarak anlaşılmayan konular pekiştirilir. Bu konuyla ilgili bol soru çözümleri yapılarak konunun öğrencinin hafızasında daha kalıcı bir şekilde yer etmesi sağlanır.